Папір

Папір для офісу: купити оптом в Києві та по Україні з доставкою


Існує кілька різновидів паперу, в тому числі, папір для офісу, який має власні різновиди та спеціальне маркування. Варто вміти розрізняти маркування про характеристику паперу для офісу оптом чи вроздріб або штампи з інформацією про виробника.

 

Маркування паперу для офісу


Основні характеристики паперового листа - це рівень яскравості і білизни. Вони позначаються міжнародними стандартами паперу для офісу ISO і CIE. Чим вище число поруч з цими літерами, тим вище якість паперу, наприклад ISO 139% і CIE 45%. Якщо ви плануєте купити папір в офіс оптом чи вроздріб в Києві або по Україні, необхідно визначити ще одну характеристику - товщину, що вимірюється в мікронах. У магазині можна купити папір для офісу товщиною 102, 104, 106 мкм і т.д.

 

Щільність паперу для офісу вимірюють в грамах на 1 кв. м. Письмова, газетний папір має щільність в 45 грам. Для друку документів може використовуватися продукція щільністю 65-80 грам. Для картону показник становить 120-250 грам. Такий папір використовують, наприклад, для друку візиток. У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір паперу для друку з доставкою по Києву та іншим містам України.