Заправка і відновлення лазерних картриджів

Що ми робимо і скільки це коштує?

 

 • Заправка лазерних картриджів ................ від 125 грн.
 • Відновлення лазерних картриджів ...... від 260 грн.
 • Ремонт друкарської техніки .................. ... від 100 грн.
   

Чому ми?

 

 • Безкоштовна кур'єрська служба
 • Висока якість заправки
 • Оплата після надання послуг
   

Як швидко?

 

 • Заправка і відновлення картриджа - 1 робочий день, при оформленні замовлення до 11.00
 • Ремонт оргтехніки від 2 робочих днів

 

Заправка в вашому офісі

 

 • Оформіть заявку до 11.00 і наш фахівець приїде до вас в цей же день!
 • Час заправки 20 хвилин.
 • Вартість не відрізняється від звичайної заправки.
   

Для виклику фахівця заповніть форму зворотного зв'язку.

На даний момент ми заправляємо картриджі тільки в Одесі.

Всі скарги та пропозиції надсилайте пошту pointer@korall.com.ua

 

Заправка картриджів в Одесі: ціна вас приємно здивує!

 

Офісне життя пов'язане з безліччю зустрічей, ділових знайомств, презентацій. Зрозуміло, не останню роль відіграє і техніка, яка вимагає уваги і регулярного технічного обслуговування. Незважаючи на те, що ринок переповнений оголошеннями і пропозиціями від багатьох майстрів, варто звертатися саме до професіоналів - адже офісна техніка задоволення дороге, а її ремонт або заміна - це додаткові витрати. У цьому випадку особливо актуальна заправка принтера, як одна з найпопулярніших і поширених послуг.

Саме тому, крім канцелярських і господарських товарів для офісів, наша компанія B2B-Korall пропонує нову послугу - заправку картриджів для принтера в Одесі. Наші фахівці працюють з різною технікою, в тому числі, з такими марками як Canon, Epson, Hp, Brother, а також іншими виробниками. Досвідчені майстри виконають роботи швидко і якісно, ​​прямо в офісі вашої компанії. У нас можлива заправка лазерних картриджів та інші види послуг будь-якої складності.

Спеціаліст від B2B-Korall приїде за адресою і швидко проведе необхідні роботи, адже він знає особливості конкретної моделі принтера і її технічні характеристики. Доступна ціна заправки картриджів в Одесі - це вигідна пропозиція для великої компанії або невеликої фірми. Ми пропонуємо партнерські програми та знижки постійним клієнтам.

 

Чому варто довірити заправку принтерів нам?

Перш за все, щоб заправити картридж, потрібні певні знання техніки і далеко не завжди цими знаннями володіють співробітники офісу. Спеціаліст по заправці картриджів виконає всі роботи швидко - заправка картриджів для принтера займе в середньому 20-30 хвилин! Після цього можна користуватися технікою.

По-друге, звертаючись до нас, ви економите багато часу. Майстер приїде за адресою, який ви називаєте в заявці, і відразу приступає до процесу заправки лазерного картриджа або іншого різновиду принтера. Виклик фахівця здійснюється у зручний для вас час, щоб це не заважало роботі компанії і знаходженню людей в офісі.

По-третє, економія грошей. Висока вартість заправки картриджа в невеликих фірмах часто відлякує потенційних клієнтів. У нас можлива заправка принтера на постійній основі, для замовника також доступні знижки, акції і програми лояльності. Щоб замовити картридж-заправку, зателефонуйте нам. Вартість заправки картриджа - одна з найдоступніших!