Подарунки

Успіх підприємства багато в чому залежить від атмосфери в колективі, взаємин з партнерами і лояльності клієнтів. Поліпшити ситуацію і розташувати їх до себе допоможуть сувеніри в офіс. Корпоративні подарунки - не тільки жест ввічливості, а й прояв поваги і уваги. Людині буде приємно отримати який-небудь пам'ятний подарунок, наприклад, фоторамку, красиву вазу, ручку з логотипом компанії. До того ж, це чудовий маркетинговий хід!

 

Який подарунок в офіс вибрати?

Важливими критеріями вибору є корисне застосування і оригінальність подарунка. При цьому слід враховувати специфіку роботи компанії і адресата.

 

  • Подарунок в офіс співробітнику повинен бути таким, що запам'ятовується і прикрашати робочий стіл. Можна вибрати стильну візитницю, запальничку, набір ручок, самобутні підставки. Відмінним подарунком на корпоративі стане реглан, жилет або парасолька з логотипом компанії.
  • Сувеніри в офіс клієнтам. Потенційним клієнтам можна подарувати футболку, запальничку, ручку з логотипом компанії. Постійним клієнтам можна вибрати щось солідніше, наприклад, ручку елітної торгової марки, набір канцелярії, термокружку, парасольку.
  • Подарунки партнерам найкраще вибирати універсальні, щоб, однозначно, догодити людині. Це може бути приголомшлива ваза, настільний набір і багато іншого. Щоб справити враження, напередодні знаменної дати відправте подарунок в офіс партнера. Йому буде приємно!

 

Де замовити сувеніри в офіс?

На подарунки і сувеніри в офіс компанії, як правило, витрачають велику суму грошей. Інтернет-магазин "B2B-Korall" пропонує доступні оптові ціни на корпоративні презенти. Ми гарантуємо відмінну якість продукції. У каталозі представлені оригінальні рішення. Доставка замовлень здійснюється прямо в офіс в короткі терміни по всій території України.